Stypendium naukowe dla młodych naukowców - oferta pracy

Instytut Psychologii UJ, ogłasza nabór na stypendia dla młodych naukowców.

Nazwa stanowiska: Stypendium naukowe dla młodych naukowców
Wymagania:

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają następujące kryteria kwalifikacyjne:
- tytuł magistra psychologii,
- status uczestnika studiów doktoranckich z zakresu psychologii,
- udokumentowany dorobek naukowy z zakresu neuronauki poznawczej, afektywnej, psychofizjologii emocji,
- doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu badań z wykorzystaniem technik psychofizjologicznych i okulograficznych, neuropsychologicznych,
- umiejętność programowania procedur badawczych (w tym w programach Psychopy oraz Experiment Builder),
- doświadczenie w zakresie obróbki i analizy danych behawioralnych, psychofizjologicznych i okulograficznych,
- umiejętności programistyczne (MATLAB, R, Python),
- podstawowe umiejętności graficzne (Photoshop, Gimp),
- biegła znajomość języka angielskiego,
- mile widziane: doświadczenie pracy w zespole badawczym/klinicznym, udokumentowana (np. ukończonymi kursami lub zajęciami uniwersyteckimi) znajomość zagadnień z zakresu: neuropsychologii, psychofizjologii, budowy i funkcjonowania układu nerwowego.

Opis zadań:

Do obowiązków stypendysty będzie należało:
- udział w spotkaniach zespołu badawczego
- realizacja zadań projektowych zgodnie z wnioskiem grantowym, w szczególności badań okulograficznych dotyczących mózgowych korelatów fiksacji wzroku
- archiwizacja i wstępna obróbka danych okulograficznych i psychofizjologicznych
- analiza statystyczna
- udział w przygotowywaniu artykułów naukowych i innych publikacji prezentujących wyniki badań
- prezentowanie wyników badań prowadzonych w ramach projektu na konferencjach naukowych

Typ konkursu NCN: OPUS – HS

Termin składania ofert: 22 stycznia 2020, 15:30
Forma składania ofert: email

Warunki zatrudnienia:

Stypendium w wysokości 1500 zł miesięcznie. Stypendium będzie przyznawane na podstawie umowy o stypendium do końca trwania projektu. Bezpośrednim przełożonym będzie kierownik projektu, dr hab. Michał Kuniecki.

Dodatkowe informacje:

Kandydaci przystępujący do konkursu winni przesłać drogą elektroniczną na adres email michal.kuniecki@uj.edu.pl zeskanowane dokumenty:
- podanie
- list motywacyjny
- życiorys uwzględniający informacje (o odbytych stażach zagranicznych, nagrodach i wyróżnieniach, odbytych warsztatach lub szkoleniach, udziału w projektach badawczych, w tym projektach międzynarodowych).
- odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych
- wykaz publikacji i prezentacji konferencyjnych (w standardzie APA)

Rekrutacja prowadzona będzie zgodnie z regulacjami programu NCN ze szczególnym uwzględnieniem Regulaminu przyznawania stypendiów naukowych dla młodych naukowców w projektach badawczych.

Na podaniu należy dopisać: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Ewentualne pytania w sprawie konkursu proszę kierować do kierownika projektu dra hab. Michała Kunieckiego, prof. UJ na adres: michal.kuniecki@uj.edu.pl

Więcej informacji na stronie NCN tutaj