Szkolenie BHK studentów - ważna informacja

Ustalono terminy szkoleń dla studentów Instytutu Psychologii UJ na Wydziale Filozoficznym w roku akademickim 2019/2020.

Od roku akademickiego 2019/2020 przedmiot „Szkolenie BHP” zostaje zastąpiony przedmiotem „Szkolenie BHK”.

Zmianie ulega nie tylko nazwa, ale również program szkolenia. W związku z powyższym w roku 2019/2020 nie będzie możliwości zaliczania decyzją, na podstawie zaliczenia we wcześniejszych latach.

Studentów wpisanych na pierwszy rok studiów prowadzonych w języku polskim wpisuje się na szkolenie BHK w Uniwersyteckim Systemie Obsługi Studiów (USOS) w dniach 7 i 14 października 2019 roku.

W przypadku niezaliczenia szkolenia BHP, pracownik administracyjny obsługujący tok studiów jest zobowiązany do zapisania na szkolenie w kolejnym roku akademickim.

Za powtarzanie szkolenia BHK nie jest pobierana opłata.

1.      Student realizujący szkolenie w języku polskim jest zobowiązany odbyć szkolenie BHK i przystąpić do zaliczenia w okresie wyznaczonym dla jednostki realizującej kształcenie, w następujących terminach:

1)      6 listopada – 26 listopada 2019 r.

a)      Studenci:

-        Wydziału Filozoficznego,

Informacje dotyczące szkolenia BHK zamieszczone są także na stronie: https://ibhp.uj.edu.pl/