Wstępny harmonogram letniej poprawkowej sesji egzaminacyjnej 2018/2019

Opublikowano wstępny harmonogram letniej poprawkowej sesji egzaminacyjnej 2018/2019.

Szanowni Państwo, tutaj znajdziecie aktualną wersję wstępnego harmonogramu egzaminów w letniej sesji poprawkowej 2018/2019.

Przypominam jeszcze raz o zasadach technicznych:

a) bardzo proszę abyście wszyscy Państwo na egzaminach dysponowali ołówkiem i gumką do ścierania. Jest to szczególnie ważne przy wypełnianiu kart egzaminacyjnych, gdyż system nie czyta odpowiedzi zakreślonych długopisem,

b) przy wypełnianiu karty, zanim oddacie ją osobie egzaminującej, sprawdźcie dokładnie czy zaznaczyliście wszystkie odpowiedzi, ponieważ nie zaznaczona odpowiedź na karcie w pytaniu, to 0 pkt., a jeśli coś poprawiacie wyraźnie podkreślajcie co jest właściwą odpowiedzią,

c) wpisujcie zarówno imię i nazwisko oraz pesel w miejscu do tego przeznaczonym, zarówno zakreślając odpowiednie liczby, jak i wpisując w kratkach u góry (pesel). Znacznie sprawniej przebiega wtedy skanowanie i jest mniejszy problem z identyfikacją danej osoby, co sprawia że szybciej będziecie mieć wyniki.

Na koniec życzę wszystkim Państwu, zwłaszcza tym którzy będą poprawiać egzaminy powodzenia i połamania ołówków (po egzaminie) z zadowolenia, że dobrze poszło, owocnej nauki, a jeszcze teraz udanego II półmetka wakacji.

Ps. Bardzo proszę też o śledzenie w dalszym ciagu ogłoszeń, z uwagi na to że nie wszystkie egzaminy mają jeszcze ustalone swoje terminy.

Gdyby również pojawiły się jakieś nieścisłości (np. zachdzące na siebie terminy egzamnów, zwłaszcza z kursów obligatoryjnych, proszę o uwagi najlepiej e-mailowo: lukasz.zuraw@uj.edu.pl

Z pozdrowieniami:

Łukasz Żuraw