Zasady rekrutacji na kurs: „Usłyszeć niewypowiedziane – wewnętrzna praca psychoterapeuty jako podstawowe narzędzie leczenia w procesie psychoterapii”

Ustalono zasady rekrutacji na kurs.

Studenci chcący zapisać się na kurs „Usłyszeć niewypowiedziane...” powinni zrealizować wcześniej kurs „Wprowadzenie do psychoterapii”. Pierwszeństwo w przyjęciu na kurs mają studenci realizujący ścieżkę specjalizacyjną „Psychoterapia”, a w dalszej kolejności realizujący ścieżkę „Psychologia kliniczna”. W razie potrzeby wprowadzenia dodatkowych kryteriów selekcji brana pod uwagę będzie średnia ocen z kursów „Psychologia zaburzeń” i „Wprowadzenie do psychoterapii”.

Studenci chcący zapisać się na kurs poza zapisaniem się w systemie USOS proszeni są o przesłanie maila na adres martamrozowicz@gmail.com z następującymi informacjami w terminie do 26 sierpnia:

imię:

nazwisko:

rok studiów:

realizowane ścieżki specjalizacyjne:

ocena z kursu „Psychologia zaburzeń”

ocena z kursu „Wprowadzenie do psychoterapii”:

Osoby, które nie wyślą tych informacji mailem w razie większej liczby kandydatów niż miejsc nie będą przyjmowane na kurs.

dr Marta Mrozowicz-Wrońska