Uwaga studenci I i II roku

Ustalono terminy egzaminów z „Biologicznych mechanizmów zachowania II” oraz „Psychologii zaburzeń”

Szanowni Państwo, I termin egzaminu z Biologicznych mechanizów zachowania II dla I roku psychologii, z Panem prof. Eligiuszem Wronką, odbędzie się w dniu 24.06.2019 r., (poniedziałek) w godz. 13:00-15:00, w Auli A+B, w budynku Wydziału Prawa i Administracji UJ przy ul. Krupniczej 33a (następny budynek za Audytorium Maximum UJ),

I termin egzaminu z Psychologii zaburzeń dla II roku psychologii, z Panem prof. Władysławem Łosiakiem, odbędzie się w dniu 21.06.2019 (piątek), w godz. 9:30-11:00, w Auli A+B, w budynku Wydziału Prawa i Administracji UJ przy ul. Krupniczej 33a (następny budynek za Audytorium Maximum UJ).

Łukasz Żuraw