Przejdź do głównej treści

Ocena Zajęć Dydaktycznych „ ANTEK” - ważna informacja dla wszystkich studentów

Szanowni Państwo, Ponieważ stanowicie Państwo najliczniejszą grupę studentów na Wydziale Filozoficznym, uprzejmie prosimy, aby WSZYSCY z Państwa wypełnili ankietę (anonimową) dotyczącą oceny zajęć dydaktycznych, dostępną online, ponieważ w dniach 20.05-14.06.2019 we wszystkich jednostkach Wydziału odbędzie się wdrożenie nowego programu do oceny zajęć dydaktycznych ANTEK. Proszę o poważne potraktowanie poniższej informacji.

Szanowna Pani, Szanowny Panie

W dniach 20.05-14.06.2019 we wszystkich jednostkach Wydziału Filozoficznego odbędzie się audytoryjna ocena zajęć dydaktycznych prowadzona za pomocą urządzeń mobilnych (smartfon, tablet, laptop). W związku z tym zwracamy się do Pani/a z prośbą o rzetelene wypełnienie ankiety oceny zajęć na swoich zajęciach. Jednocześnie informujemy, że akcję oceny koordynują również w jednostkach studenci kół naukowych i samorządu. Ocena odbywa się poprzez zaprojektowany na Wydziale system ANTEK. Aby dokonać oceny wystarczy zalogować się do systemu na stronie ankiety.iphils.uj.edu.pl, używając adresu i hasła w domenie uj. Zadbaliśmy o zapewnienie wszystkim studentom Wydziału pełnej anonimowości i poufności danych. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres emailowy antek.online.uj@gmail.com, ankiety@iphils.uj.edu.pl, bezpośrednio do studentów koordynujących ocenę zajęć lub Pełnomocnika ds. ewaluacji jakości kształcenia w Pani/a jednostce.

Z poważaniem
Prodziekan WFz ds. dydaktyki
dr hab. Jacek Nowak
Wydziałowy Zespół ds. Doskonalenia Jakości Kształcenia dr hab. Dorota Czyżowska dr hab. Dorota Pauluk (IP) dr Krystian Barzykowski (IPs) dr Grzegorz Bryda (IS) dr Aneta Czernatowicz-Kukuczka (IR) dr Renata Iwicka (KPSC) dr Marek Suwara (IF)

Renata Iwicka, PhD
Centre for Comparative Studies of Civilisations

Grodzka Street 52, 2nd floor, room no. 104
31-044 Krakow
tel: +48 12 663 17 55

http://www.psc.uj.edu.pl/en_GB
Polecamy również
Ścieżka specjalizacyjna "Psychologia kliniczna dziecka"
kurs: „Body language in practice” - ogłoszenie
kurs: „Psychologia placebo” (dodatkowy termin egzaminu)
Lektorat z języka angielskiego (nowy II rok) - ważne informacje