Uprawnienia pedagogiczne (ważne informacje)

Uprzejmie przypominam osobom realizującym zajęcia w ramach przygotowania pedagogicznego, że jako praktykę zaliczyć można takie działania podejmowane w szkołach i poradniach, które zgłoszone były jako praktyki tzn. studentka/student otrzymała/otrzymał skierowanie na praktykę wraz z jej planem i może przedstawić zaświadczenie o odbyciu praktyki wraz z opinią opiekuna, którym był psycholog.

Jako praktyki zaliczyć można również określone kursy, które realizowane były jako praktyka i studentka/student nie otrzymała/otrzymał za nie punktów ECTS.

Są to zasady obowiązujące wszystkich studentów psychologii ubiegających się o uprawnienia pedagogiczne od kilku już lat i dotyczą studentów, którzy są w trakcie realizacji zajęć i praktyk.

dr hab. Dorota Czyżowska