Harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej 2018/2019

Uaktualniono terminy egzaminów w czasie zimowej sesji egzaminacyjnej 2018/2019

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci i Drogie Studentki psychologii, pod tymi linkami tutaj i tutaj znajdziecie uaktualnione harmonogramy zimowej i zimowej, poprawkowej sesji egzaminacyjnej 2018/2019.

Przypominam wszystkim zwłaszcza młodszym Studentom i Studentkom, że część egzaminów odbywa się poza Instytutem Psychologii UJ: w Audytorium Maximum ul. Krupnicza 33, oraz w budynku Wydziału Prawa i Administracji UJ, przy ul. Krupniczej 33a (następny budynek za Audytorium Maximum).

Bardzo też proszę na wszelki wypadek posiadać na egzaminie ołówek i gumkę do ścierania, które są bezwzglednie potrzebne do zaznaczania odpowiedzi (poprawnych ;)) na karcie egzaminacyjnej.

Na koniec z tej okazji, życzę Państwu, aby ta sesja minęła Wam jak naszybciej, najlepiej i żeby uśmiech nie schodził z Waszych twarzy, zwłaszcza podczas przeglądania wyników. Połamania ołówków :)

Z pozdrowieniami Łukasz Żuraw.