Projekt dla olimpijczyków pt. „Szkoła Orłów”

Celem Projektu jest stworzenie indywidualnej ścieżki kształcenia wybitnie uzdolnionych studentów – laureatów olimpiad przedmiotowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Beneficjenci Projektu otrzymają stypendium (w kwocie 1370,70 zł miesięcznie przez okres maksymalnie 27 miesięcy) oraz wsparcie merytoryczne nauczyciela akademickiego (tutora) na okres udziału w Projekcie.

Do Projektu może zgłosić się osoba, która spełnia łącznie następujące kryteria:
  • jest studentem I roku studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich,
  • rozpoczęła studia w roku uzyskania świadectwa dojrzałości lub innego dokumentu uprawniającego do ubiegania się o przyjęcie na studia w Polsce,
  • ​jest laureatem olimpiady przedmiotowej lub międzynarodowej uwzględnionej w Uchwale Senatu UJ obowiązującej w roku akademickim 2018/2019 w postępowaniu rekrutacyjnym na studia.
Do Projektu przystąpiliśmy w listopadzie br. i jest on realizowany przez Biuro Doskonalenia Kompetencji w Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ. W ramach promocji Projektu wystosowaliśmy mailowe zaproszenie (zamieszczone poniżej) do skorzystania z możliwości udziału w nim do wszystkich studentów pierwszego roku studiów pierwszego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, którzy rozpoczęli studia i uzyskali świadectwo dojrzałości w 2018 r.
Szczegóły dotyczące Projektu dostępne są tutaj.

Obecna rekrutacja potrwa do 19 grudnia br. Rejestracja kandydatów odbywa się elektronicznie – odnośnik do niej znajduje się na stronie internetowej informującej o Projekcie.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu.​

Z poważaniem,

M. Syta-Ciesielska