Uwaga wszyscy studenci, a zwłaszcza I rok

Odwołane zajęcia, dyżury, zmiany.

Szanowni Państwo, przypominam wszystkim że aktualne informacje dotyczące, zmian zajęć, dyżurów czy nieobeności prowadzących, znajdują się na stronie w zakładce o nazwie: „Odwołane zajęcia, dyżury, zmiany”, która to znajduje się w zakładce „studia” na stronie głównej lub po jej lewej stronie zakładka „ na skróty”, na samym dole.

Ps. Bardzo proszę, o zaglądanie tam od czasu do czasu, aby mogli się Państwo dowiedzieć, czy któreś zajęcia, dyżur nie są odwołane lub zmienione.

Te informacje nie będą  pojawiały się w „ogłoszeniach dla studentów”.

Miłego dnia Łukasz Żuraw.