Uprawnienia pedagogiczne 2018/2019 (zasady zapisów)

Dr hab. Ewa Gurba, przekazuje informacje na temat zapisów dotyczących uprawnień pedagogicznych w roku akademickim 2018/2019.

Decyzją Dyrekcji Instytut Psychologii UJ studenci (stacjonarni oraz niestacjonarni), pragnący uzyskać uprawnienia pedagogiczne, którzy realizują ścieżkę „Psychologia rodziny i edukacji”, mają otwarte zapisy przez Instytut Psychologii i bezpłatnie uczestniczą w zajęciach w Studium Pedagogicznym.

Każdy student spoza ścieżki „Psychologia rodziny i edukacji”,  zainteresowany zdobyciem uprawnień pedagogicznych może zarejestrować się bezpośrednio w Studium Pedagogicznym UJ i w trybie odpłatnym realizować tam zajęcia.

Warunki płatności przedstawione są na stronie Studium Pedagogicznego UJ.

Szczegółowe zasady realizacji zajęć przez studentów IPs UJ w ramach uprawnień pedagogicznych wraz z listą kursów znajdują się w Regulaminie dotyczącym przygotowania pedagogicznego w roku akademickim 2018/2019.

Jednocześnie informujemy, że w związku urlopem naukowym dr hab. Ewy Gurby, funkcję koordynatora do spraw uprawnień pedagogicznych będzie pełniła w bieżącym roku akademickim dr hab. Dorota Czyżowska.

Z upoważnienia Łukasz Żuraw.