kurs: „Historia myśli psychologicznej” oraz kurs: „Nieświadomość” (egzaminy poprawkowe)

Dr hab. Bartłomiej Dobroczyński, ustalił terminy egzaminów poprawkowych z kursu obligatoryjnego dla I roku studiów: „Historia myśli psychologicznej” oraz kursu fakultatywnego: „Nieświadomość”

Szanowni Państwo, egzamin poprawkowy z kursu obligatoryjnego dla I roku studiów psychologii: „Historia myśli psychologicznej”, odbędzie się w dniu 13.09.2018 r., (czwartek), w godz. 16:15-18:15, w sali 6.01 (aula) , w budynku Instytutu Psychologii UJ.

Egzamin poprawkowy z kursu fakultatywnego: „Nieświadomość”, odbędzie się w dniu 13.09.2018 r., (czwartek), w godz. 13:00-14:00, w sali 0.03, w budynku Instytutu Psychologii UJ.

Z upoważnienia Łukasz Żuraw.