Wykład dr. Michaela Richtera w Zakładzie Psychologii Społecznej

Zapraszamy na otwarte spotkanie Zakładu Psychologii Społecznej, na którym wystąpi dr Michael Richter z Effort Lab, Liverpool John Moores University

Dr Richter wystąpi z prezentacją zatytułowaną: "An overview of current models on effort mobilization and questions for future research". Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 12.06.2018, w godz. 15:00 - 16:30 w sali 2.15.

Michael Richter pracuje w the School of Natural Sciences and Psychology na Liverpool John Moores University. W 2004 roku uzyskał doktorat  na Uniwersytecie w Erlangen-Nurnberg w Niemczech pisząc rozprawę o wpływie nastroju i kontekstu zadaniowego na mobilizację wysiłku mierzonego aktywnością sercowo-naczyniową. W latach 2004-2015 pracował w Geneva Motivation Lab na Uniwersytecie Genewskim w Szwajcarii, badając poznawcze i afektywne determinanty wysiłku i reakcji sercowo-naczyniowej. W 2015 roku przeniósł się do Liverpool John Moores University i założył własną grupę badawczą Effort Lab.