Nabór do projektu "projektu Psychologia Trzeciego Wieku..."

Zapraszamy do udziału w rekrutacji do projektu Nabór do projektu "Psychologia Trzeciego Wieku - Program rozwoju kompetencji studentek i studentów psychologii w zakresie opieki nad osobami starszymi"

W dniach 26.02-01.03.2018 trwać będzie nabór uczestniczek i uczestników do projektu Psychologia Trzeciego Wieku - Program rozwoju kompetencji studentek i studentów psychologii w zakresie opieki nad osobami starszymi. Zapraszamy studentki i studentów IV rok studiów do wzięcia udziału w rekrutacji. W załączniku znajdą Państwo wszystkie potrzebne dokumenty wraz z instrukcją ich wypełniania. W razie pytań, prosimy o kontakt: biuro.ptw@uj.edu.pl.

1. Bilans Kompetencji-formularz aplikacyjny -załącznik
  2. Deklaracja uczestnictwa w projekcie - załącznik
  3. Formularz rejestracyjny- załącznik
  4. Instrukcja -załącznik