Konkurs ERASMUS+ na wyjazdy w roku akademickim 2018/2019

Ogłoszono konkurs dla studentów i doktorantów Instytutu Psychologii na wyjazdy w roku akademickim 2018/2019

Konkurs dla studentów i doktorantów Instytutu Psychologii na wyjazdy w roku akademickim 2018/2019 (semestr zimowy i/lub letni) w ramach programu Erasmus+

W terminie od 08 stycznia do 29 stycznia 2018 r. odbywać się będzie rekrutacja kandydatów do uzyskania stypendium programu Erasmus+ na rok akademicki 2018/2019 (na wyjazdy w semestrze zimowym i/lub letnim).

Szczegółowe informacje dotyczące uczelni partnerskich oraz kryteriów kwalifikacji można znaleźć na stronie internetowej Instytutu Psychologii, zakładka Erasmus+: http://www.psychologia.uj.edu.pl/studia/erasmus-plus .

Więcej informacji na temat programu Erasmus+ uzyskać można na stronach internetowych: programu Erasmus+, Działu Międzynarodowej Wymiany Studenckiej, Instytutu Psychologii w zakładce „Erasmus+” oraz u instytutowego koordynatora programu Erasmus+, dr Małgorzaty Stępień-Nycz (e-mail: m.stepien@uj.edu.pl).