Kursy: „Psychologia rozwoju moralnego”, „Psychologia w szkole” oraz seminarium magisterskie „Psychologia płci i rodzaju. Społeczno – moralny rozwój człowieka w biegu życia”

Trwa rekrutacja na kursy: „Psychologia rozwoju moralnego”, „Psychologia w szkole” oraz seminarium magisterskie „Psychologia płci i rodzaju. Społeczno – moralny rozwój człowieka w biegu życia”

Osoby, które ubiegają się o przyjęcie na kursy: „Psychologia rozwoju moralnego”, „Psychologia w szkole” oraz seminarium magisterskie „Psychologia płci i rodzaju. Społeczno – moralny rozwój człowieka w biegu życia”, proszę o wypełnienie odpowiedniej ankiety (załączniki poniżej) i przesłanie jej do 03.09.2017 na adres: d.czyzowska@uj.edu.pl
Nieprzesłanie ankiety w tym terminie oznacza, że osoba nie jest zainteresowana udziałem w kursie/seminarium.

Dorota Czyżowska

ANKIETY:
„Psychologia rozwoju moralnego”- ZAŁĄCZNIK
„Psychologia w szkole” - ZAŁĄCZNIK
„Psychologia płci i rodzaju. Społeczno – moralny rozwój człowieka w biegu życia”- ZAŁĄCZNIK