Kwalifikacja studentów na kursy i seminarium prof. dr hab. Barbary Szmigielskiej-Siuty

Kwalifikacja studentów na kursy i seminarium prowadzone przez prof. dr hab. Barbarę Szmigielską – Siutę przeprowadzana jest na podstawie ankiety wypełnionej przez kandydata.

Ankietę (w formie załącznika) należy przesłać e-mailem na adres wskazany w ankiecie dotyczącej danego kursu, najpóźniej do dnia 25 sierpnia 2017r.

Ankieta dotycząca kursu „Przedszkolak – wybrane zagadnienia rozwoju i diagnozy” dostępna jest tutaj.

Ankieta dotycząca kursu „Sekty - perspektywa psychologiczna” dostępna jest tutaj.

Ankieta dotycząca seminarium magisterskiego „Psychologia edukacji, psychologia internetu i psychologia marzeń sennych” dostępna jest tutaj.