Dzień otwarty UJ

Instytut Psychologii zaprasza na Dzień Otwarty UJ 24 marca. Czekamy na Was na stanowisku Wydziału Filozoficznego, gdzie będzie można porozmawiać ze studentami i pracownikami naszego Instytutu, a także wziąć udział w quizie z nagrodami. Chętnych zaprosimy na zwiedzanie laboratoriów do pobliskiego budynku na Ingardena 6 - pokażemy Wam najnowszą aparaturę i metody badań używane w naszych eksperymentach (m.in. śledzenie ruchu gałek ocznych - eye-tracking, badanie świadomości czy percepcji bodźców bólowych).
Do zobaczenia!

Plan godzinowy:
9.00 - 15.00 - stanowisko Instytutu w ramach Wydziału Filozoficznego (Sala Wystawowa, II piętro)
9.15 - 9.45 - prezentacja Wydziału Filozoficznego (AULA ŚREDNIA A)
11.00 - dr Zofia Wodniecka-Chlipalska, Instytut Psychologii: "Na tropach tajemnic dwujęzycznego umysłu" - wykład (AULA DUŻA A)
12.15 - 12.45 - prezentacja Wydziału Filozoficznego (AULA ŚREDNIA B)
13.00 - 14.00 - prezentacja laboratoriów na Ingardena 6 - część 1 (zapisy na stanowisku)
14.00 - 15.00 - prezentacja laboratoriów na Ingardena 6 - część 2 (zapisy na stanowisku)

Link do wydarzenia ogólnego: https://www.facebook.com/events/1079619732143662/