Przez cały maj zachęcałyśmy szkoły z całej Polski: podarujmy uczniom i uczennicom tydzień ulgi! Dziękujemy wszystkim za udział.
Jeśli mapa nie wyświetla się poprawnie, kliknij w ten link.
Nasza kampania dobiegła końca – dziękujemy Wam wszystkim za tak liczny udział.
Pandemia i społeczna izolacja to szczególnie trudny czas dla uczniów i uczennic szkół podstawowych i średnich. “Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą do dyrektorów i dyrektorek, nauczycieli i nauczycielek – podarujmy młodzieży tydzień bez sprawdzianów i zadań domowych. Wszystko to po to, aby obniżyć stres towarzyszący dzieciom na co dzień i zadbać o dobrostan psychiczny uczniów, uczennic, nauczycieli i nauczycielek” – wyjaśnia prof. Aleksandra Gruszka -Gosiewska, zastępczyni dyrektora Instytutu Psychologii UJ.
Obejrzyj konferencję i prasową z udziałem prof. A. Gruszki-Gosiewskiej, prof. Magdaleny Śmiei z Pracowni Emocji i Motywacji w Instytucie Psychologii UJ, dr Małgorzaty Turczyk z Instytutu Pedagogiki UJ oraz Julii Malik, maturzystki z III LO w Krakowie i przewodniczącej Młodzieżowej Rady Krakowa.
Drogie szkoły! Nie potrzebujcie naszej zgody. Za to my potrzebujemy Waszej zgody, aby umieścić Was na poniższej liście.
Otrzymałyśmy 1952 zgłoszenia! Oficjalny udział zdążyło potwierdzić blisko 1300 szkół:
- Szkoła Podstawowa w Obrubnikach
- Zespół Szkół im. Juliusza Verne'a w Kielcach
- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. św. Wojciecha, Kraków
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego
- Szkoła podstawowa w Kostomłotach im. 4 pułku piechoty Legionów AK
- Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim
- Szkoła Podstawowa nr 133 im. Orła Białego w Krakowie
- Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Lubańskiego, Gać 53, 55-200 Oława
- Szkoła Podstawowa w Dubeninkach, Szkolna 1, 19-504 Dubeninki
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy
- Szkoła Podstawowa im Jana Brzechwy, ul. Szkolna 2a
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu, ul. Kamienna 2, 49-300 Brzeg
- Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Biedaczowie
- SP Sławsko, Sławsko 95a, 76-100 Sławno
- SP Warszkowo, ul. Szkolna 17, 76-100 Sławno
- Szkoła Podstawowa w Bziance, Bzianka 191
- Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu
- Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teodora Bolduana w Wejherowie
- Szkoła Podstawowa nr 5, Zgierz
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wambierzycach
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego w Strzałkowie, Strzałków, 97-500 Radomsko
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie
- Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy Kolonia Domaszewska 8
- Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Zabrzu
- Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Kępie Celejowskiej
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Kępie Celejowskiej
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu
- Szkoła Podstawowa Nr 361 w Warszawie
- Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Zbąszyniu
- Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" i Przedszkole w Smerdynie
- Szkoła podstawowa w Bibicach
- Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sándora Petőfiego, Warszawa
- Szkoła Podstawowa im.Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Rudnikach.Rudniki 87
- Szkoła Podstawowa nr 63 im. K. Zakrzewskiego w Poznaniu
- Szkoła Podstawowa nr1 w Czeladzi
- Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno- Oświatowego w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego w Komornikach
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Byczu
- I Prywatne Liceum Ogolnoksztalcace w Słupsku
- Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim
- Szkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka w Świebodzinie
- WADOWICE GÓRNE
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice
- Szkoła Podstawowa im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Nowych Zdunach, Nowe Zduny 88
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu
- Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Raciborzu, ul. Juliana Tuwima 1
- Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy
- Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. Inka, 77-330 Czarne
- Szkoła Podstawowa nr 150 w Warszawie
- Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
- Szkoła Podstawowa nr 321 w Warszawie
- Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Brzegu Dolnym
- Szkoła Podstawa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie
- Szkoła Podstawowa im.Stanisława Mikołajczyka w Starym Widzimiu
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CZELADZI
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu
- VIII LO W LUBLINIE
- Gdyńska Szkoła Społeczna, Gdynia
- Nienowice 122
- szkoła Podstawowa Nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu
- Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II, Krynica-Zdrój
- Zespół Szkół w Domosławicach im. ks. prof. Józefa Tischnera
- Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Policach
- Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Strzybodze
- Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego w Warszawie
- Szkoła Podstawowa nr 316 w Zespole szkolno-Przedszkolnym nr 6 w Warszawie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Głazowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Toruniu
- Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Piekarach, Piekary 100
- Szkoła Podstawowa nr 26 Kraków
- Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II, Michałowice k. Warszawy
- Szkoła Podstawowa w Dubinie
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Młynkowie
- Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II z oddzialami przedszkolnymi w Jarząbkowie
- Szkoła Podstawowa nr 55 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu
- Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Mrzygłodzie
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Rębkowskiej
- Zespół Szkół Oświatowych nr 3 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zuzanny Morawskiej w Mławie
- Szkoła Podstawowa w Kijach, Kije 141 A, 66-100 Sulechów
- Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusa w Warszawie
- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Toruniu
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bożejowicach
- Szkoła Podstawowa nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek" w Warszawie
- Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP, Kraków
- Technikum nr 21 w Zespole Szkół Rzemiosła im. Jana Kilińskiego w Łodzi
- Branżowa Szkoła I stopnia nr 21 w Zespole Szkół Rzemiosła im. Jana Kilońskiego w Łodzi
- Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Marii Konopnickiej w Milówce
- Szkoła Podstawowa w Masłowie
- I Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej
- Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Reca w Siedliskach
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Grodzisku Mazowieckim
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wołominie
- Pierwsze Prywatne Liceum Ogólnokształcące Leonarda Piwoni, Szczecin
- SZKOŁA PODSTAWOWA W STRACHOCINIE, STRACHOCIN 26, 73-110 STARGARD
- Szkoła Podstawowa im. Z. Kossak w Pierśćcu
- Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce, Muchówka 135, 32-722 Królówka
- Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Mirosława Biernackiego, ul. Miedziana 8, 00-814 Warszawa
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Pszowie
- Szkoła Podstawowa im.Janusza Korczaka w Bąkowie Górnym
- Szkoła Podstawowa nr 1 im Gustawa Morcinka w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łańcucie
- Szkoła Podstawowa Nr 36 im. Juliana Tuwima w Zabrzu
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szydłowie, Szydłów 1
- Społeczna Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Miliczu
- Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orędowników Pokoju w Oświęcimiu
- Szkoła Podstawowa w Osiedlu Niewiadów im. Polskich Olimpijczyków
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Bosko w Skawie ze Szkołą Podstawową Filialną w Skawie
- Szkoła Podstawowa Nr 166 w Łodzi
- Niepubliczne Liceum Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Raciborzu
- Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Dobrzeniu Dobrzeń 9a
- S P im.M.Konopnickiej w Kazimierzu
- Zespół Edukacyjny nr 1, Świebodzin
- Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej
- Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie
- Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Michałówce
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy, ul. Sportowa 2, 32-085 Modlnica
- Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusa w Warszawie
- Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica w Nowym Targu, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ
- Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami lntegracyjnymi, Libiąż
- Szkoła Podstawowa w Woli Mieleckiej im. J.M.Ossolińskiego
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu
- Szkoła Podstawowa nr 1 im.Stanisława Jachowicza , ul.gen.A.E.Fieldorfa "Nila" 4/6 , 07-410 Ostrołęka
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego w Rumi
- SP 43 im. KEN w Krakowie
- Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie Bugaj
- Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Skalskiego w Polichnie
- Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach
- Szkoła Podstawowa w Chabielicach
- Szkoła Podstawowa nr 209 w Warszawie, Al. Reymonta 25
- Zespół Szkół w Radominie, 87-404 Radomin kuj/pom
- Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Radomsku
- Szkoła Podstawowa 142 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa SPSK im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Żywcu
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Wołominie
- Szkoła Podstawowa im. Bł. O. Narcyza Jana Turchana w Trąbkach
- Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Ligocie Małej
- Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we Włynkówku
- Szkoła Podstawowa nr 306 im.ks.J. Twardowskiego w Warszawie
- Szkoła Podstawowa nr 8 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Tomaszowie Mazowieckim
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 w Krakowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Pamięci Wanat w Dąbrowie z/s w Woli Łaskarzewskiej
- Szkoła Podstawowa nr 6 im Akademii Miechocińskiej w Tarnobrzegu
- Zespół Szkół Muzycznych im.Czesława Niemena; Włocławek
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu, Sandomierz
- ZSO im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
- Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Bełchatowie
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
- Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP w Krakowie
- Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Dąbrowicy DĄBROWICA 67, 32- 744 Łapczyca
- Szkołs Podstawowa nr 3 w Swarzędzu
- Szkoła Podstawowa Nr1 im. Bolesława Prusa, ul. M. Konopnickiej 2 56 - 200 Góra
- Szkoła Podstawowa nr 1 im.Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. B. Prusa w Górze
- Szkoła Podstawowa w Borecznie, Boreczno22
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr1 im. Marii Konopnickiej, Garwolin
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Szybowicach
- os. Mielżyńskiego 3a, 62-020 Swarzędz
- Szkoła Podstawowa w Dunowie Dunowo 11 76-024 Świeszyno
- Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej w Warszawie
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie
- Szkoła Podstawowa w Rogowie, 44-362 Rogów, Szkolna 2
- Szkoła Podstawowa w Czaszynie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Rudzie Śląskiej
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Staszica w Będzinie
- Zespół szkolno-przedszkolny w Łowyniu
- Szkoła Podstawowa nr 16 im płk. Z. Makowieckiego
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bł. Jana Pawła II w Libiążu
- Szkoła Podstawowa w Śmiechowicach Śmiechowice 99 27-650 Samborzec
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starej Wsi
- Szkoła Podstawowa w Łązynie
- SZKOLA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W GŁOSKOWIE
- Szkoła Podstawowa w Bargłowie Kościelnym
- Szkoła Podstawowa w Dłużcu
- Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich Chodzież
- Szkoła Podstawowa w Ociesękach,
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. gen. Mieczysława Smorawińskiego w Turku
- Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 39 w Pruszkowie
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Jarosławiu
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Piekarach Śląskich
- Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 39 w Pruszkowie
- Zespół Szkół nr 32 im. K. K. Baczyńskiego w Warszawie
- Szkoła Podstawowa im. marsz. Józefa Piłsudskiego w Dzierzgowie
- SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej" w Warszawie
- Szkoła Podstawowa Nr 22 Im. Karola Miarki z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im.Jana Pawła II -Sztum
- Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach
- Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czulowie
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka, Radlin
- Szkoła |Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 w Krakowie ul. Stojałowskiego 31 30-611
- Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie; os. Dywizjonu 303 nr 35-35a, 31-874
- Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim
- Zespół Szkolno- Przedszkolny w Napachaniu
- Szkoła Podstawowa nr 80 w Krakowie
- Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Niedźwiadzie Górnej Niedźwiada 261
- Szkoła Podstawowa w Szumsku
- Zespół Edukacyjny nr 3 Zielona Góra, ul.Os.Pomorskie 13
- Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego w Warszawie
- Szkoła Podstawowa w Goślinowie 62-200 Gniezno
- Katolicka Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego w Krakowie
- Zespół Szkół im. Ks. Michała Przywary i Rodziny Salomonów w Nowej Wsi Książęcej
- Szkoła Podstawowa nr 80 Kraków
- Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Krakowie
- Szkola podstawowa nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim
- Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Taczaka w Wąsowie
- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gliwicach
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tokarni, 26-060 Chęciny, woj. świętokrzyskie
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. M. Kownackiej
- Zespół Szkół im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach numer : 109633
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12, Kraków
- Szkoła Podstawowa nr 4 Biłgoraj
- Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe w Zespole Szkół Nr 14, Warszawa
- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych "Puławiaków" w Górach Wysokich
- Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy, 64-800 Chodzież
- Szkoła Podstawowa w Korchowie Pierwszym
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bohaterów Września w Przemyślu
- I liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu
- Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Wilkowyi
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim
- Publiczna szkoła Podstawowa w Kietlinie
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej Piskiej
- Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Żółwinie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku
- Zespół Szkół Miejskich nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 6 w Jaśle
- Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Chomęcicach
- Szkoła Podstawowa Pogwizdów 26 32-700 Bochnia
- Szkoła Podstawowa nr 9 w Kielcach
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Niechanowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyłęku
- Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Bloku Dobryszyce
- Szkoła podstawowa nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w Olsztynie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi, Przeginia Duchowna
- Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa Mentis
- Zespół Szkół Technicznych Nr 1 im. W. Korfantego w Chorzowie
- Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach
- Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza w Objeździe
- Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Libiążu
- Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Jana Karskiego w Rudzie Śląskiej
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim
- Szkoła Podstawowa nr 35, Gdynia
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Suchowoli, Suchowola 31, 28-221 Osiek
- Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21 w Koszalinie
- Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Brzezince
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ORŁA BIAŁEGO W GIEDLAROWEJ
- Miejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Karola Miarki w Knurowie
- Szkoła Podstawowa Jabłonka - Bory, ul. Kopernika 14, 34-480 Jabłonka
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nądni, ul Główna 56
- Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Biedrusku
- Zespół Szkół nr 18 Zabrze
- PSP im. Jana Kochanowskiego w Małęczynie
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 w Warszawie
- Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Ochabach Małych
- Szkoła Podstawowa im. św. Kingi w Podstolicach
- Zespół Szkolno-Przedszkolny W Grotnikach
- Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. w Jordanowie
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kraśniku Dolnym, 59 - 700 Bolesławiec Kraśnik Dolny 47
- Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach
- Zespół Szkół Gminnych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łapczycy
- Szkołą Podstawowa Nr 91 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Józefa Wybickiego
- Zespół Szkół Gminy Kościan. Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Bonikowie.
- Szkoła Podstawowa nr 97 w Krakowie
- Mroczkow Gościny 50
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Radomsko
- Szkoła Podstawowa nr 149 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Porębie
- Zespół Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu
- Szkoła Podstawowa nr 8 im. Wojska Polskiego, Kielce
- Szkoła Podstawowa w Jarantowicach
- Zespół Szkolno - Przedszkolny - Szkoła Podstawowa
- ZSP2 - Szkoła Podstawowa nr 68 im. Jerzego Bińczyckiego w Krakowie
- Szkoła Podstawowa Nr 3 im.jJliusza Słowackiego w Kaliszu
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Szkoła Podstawowa Nr 9 w Rumi
- Morska Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Doby w Gdańśku
- Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie
- Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie
- Zespół Szkół Gminnych im. Lotników Polskich w Nieszkowicach Wielkich
- Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Białce
- SP nr 148 im. H. Kołłątaja w Warszawie
- Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Lipcach Reymontowskich
- II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne w Zielonej Górze
- Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa im. Księdza Józefa Łakomego w Biadolinach Radłowskich
- Zespół Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
- Zespół Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach
- Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie
- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach- Kolonii 1
- Zespół Szkolno przedszkolny nr 11 Wrocław; Szkoła Podstawowa nr 53 im Stefana Bancha
- Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie, Ulan-Majorat
- Zespół Szkół im. Marii Grodzickiej w Lubrańcu Marysinie
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach
- Zespół Szkół Społecznych im. Mikołaja Reja w Kielcach
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 im. Powstańców Śląskich w Piekarach Śląskich
- Technikum im. Gen. Józefa Hallera w Owidzu
- Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Tuszynie
- Szkołą Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku
- Szkoła Podstawowa nr 18 im. Książąt Raciborskich w Raciborzu
- I LO im. S. Żeromskiego w Opocznie
- Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie
- Szkoła Podstawowa im. s. Emilii Podoskiej w Grajowie
- Szkoła Podstawowa W Dobrzykach, Dobrzyki
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. L.J. Kerna
- Zespół Oświatowo-Sportowy Baza Mrągowo
- II Liceum Ogólnokształcące im. J. K. Korzeniowskiego w Rumi
- Zespół Kształcenia w Wielkim Klinczu
- Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim
- Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cisewie
- Zespół Szkół w Ratajach, ul. Chodzieska 9
- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wincentego Pola w Nowym Stawie
- Szkoła Podstawowa nr 210 w Warszawie
- Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Nowej Dębie
- SZKOŁA PODSTAWOWA INTEGRACYJNA im. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
- Szkoła podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu
- Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łące
- Szkoła Podstawowa w Brzeźcach, Brzeźce
- Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Dziewięciu Górników z Wujka w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 7 w Katowicach
- Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju
- Szkoła Podstawowa, Strzygi
- I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie
- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku, Czersk, ul. Warszawska 17,05-530 Góra Kalwaria
- Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Pawła II
- Zespół Szkoły i Przedszkoli w Zawichoście
- Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Mełgwi
- Szkoła Podstawowa w Szczuczynie, Szczuczyn
- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku
- Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Żarkach Wielkich
- Liceum Akademickie im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
- Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie
- Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo we Wrocławiu
- Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte nr 1 w Kępnie
- Szkoła Podstawowa nr 12 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy
- Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu
- Szkoła Podstawowa nr 3 Ząbki
- Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Różankach
- Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie,
- Szkoła Podstawowa nr 114 im. Arkadego Fiedlera w Krakowie
- Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu
- Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Nowej Słupi
- Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie
- Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego w Warszawie
- Szkoła Podstawowa w Wolicy
- I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie
- Szkoła Podstawowa nr w Sepolnie Krajeńskim
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Piechcinie
- I Liceum Ogolnoksztalcace im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Śledziejowicach
- Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Jana Szczepanika, Krosno
- Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Rejtana w Bączalu Dolnym
- Szkoła Podstawowa im. Klementyny z Tańskich Hoffmanowej w Izdebnie Kościelnym
- Szkoła Podstawowa im. Marii Danilewicz Zielińskiej w Stawkach
- Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Brzeźnie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr1 w Zduńskiej Woli
- Szkoła Podstawowa nr 65
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mrokowie
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Cielcach
- Szkoła Podstawowa w Miastkowie
- Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Płonce Kościelnej
- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku
- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
- VII LO im Juliusza Słowackiego w Warszawie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich
- Szkoła Podstawowa w Zacharzynie, Zacharzyn
- Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ignacego Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach
- Zespół Szkół nr 2 im. A.Świetochowskiego w Łukowie
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich
- Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zagórzanach, Zagórzany
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Gorzycach
- Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Leśnicach
- Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona w Zabrzu
- Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Złoty Potok" w Łące Prudnickiej
- I Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Nałkowskiego w Wołominie
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tyczynie
- Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
- Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie
- Szkoła Podstawowa w Chylinie
- II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Pocierzynie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kobyli , Kobyla
- CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana, Warszawa
- Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Flagi Polski w Libiążu
- Szkoła Podstawowa w Skokowej, Skokowa
- Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polskich Noblistów w Gnieźnie
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława wyspiańskiego w Porębie Żegoty
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Dzieci
- Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sance
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ratajczaka w Szkaradowie
- Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Teresinie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Porąbce
- I Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Nałkowskiego w Wołominie
- Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy
- Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego, Ostrołęka
- Szkoła Podstawowa nr 58 im.Ireny Sendlerowej
- Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka
- Zespół Szkół w Budach Głogowskich
- Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. ks. kard. Adama S. Sapiehy Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie
- Technikum Kolejowe im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy
- Szkoła Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistów w Warszawie
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach
- II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku
- Szkoła Podstawowa im. Wł. Jasińskiego w Gawłuszowicach
- Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Ciechocinie
- Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie
- Akademickie Liceum ogólnokształcące przy Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku
- Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie
- Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Żołnierzy z Monte Cassino w Polanicy - Zdroju
- Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 77 im. św. M. M. Kolbe
- Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Blochach
- Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia we Wrocławiu
- Szkoła Podstawowa nr 137 im. Wiktora Zina z oddziałami przedszkolnymi
- Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Bystrej
- Szkoła Podstawowa nr 101 im. Hansa Christiana Andersena Kraków
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Żurominie
- Szkoła Podstawowa im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI im. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W MIKOŁOWIE
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II w Ząbkach
- Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Józefa Rajskiego Burmistrza Nowego Targu w Nowym Targu
- Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach
- Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Górnej
- Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego w Łodzi
- XLI Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Krakowie
- Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty "Dzieci Warszawy", Warszawa
- Szkoła Podstawowa nr 27 w Częstochowie
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im.dr. Stanisława Krzysia w Barcinie
- Szkoła Podstawowa nr 67 im. Andrzeja Szwalbego
- Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku
- Szkoła Podstawowa nr 9 im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka w Skarżysku-Kamiennej
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Olszynach
- Szkoła Podstawowa nr 156 im. Ks. Kardynała A. Stefana Sapiehy w Krakowie
- Szkoła Podstawowa im. prof. Józefa Zwierzyckiego w Krobi
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
- Szkoła Podstawowa w Staniewiicach
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa Victoria Center Primary School, Wrząsowice
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu
- Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Powierciu
- Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Kanigowie
- Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Bachowie
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 18 im. Jana Brzechwy w Rybniku
- Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 "Uczeń" w Krakowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. A.Mickiewicza w Krościenku n.D
- Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida
- Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Wieliczka
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Świnoujściu ul.
- Szkoła Podstawowa im. Pauliny i Augusta Wilkońskich w Siekierkach Wielkich
- Szkołą Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
- Zespół Szkół w Rzepinie
- Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich , Ogorzeliny
- I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Chełmnie
- Szkoła Podstawowa Nr 8 w Sanoku
- Szkoła Podstawowa nr 132 im. św. Benedykta z Nursji w Krakowie
- Zespół Szkół Technicznych w Kłodzku
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Tczewie
- Zespół Szkół Gminnych im. Adama Mickiewicza w Baczkowie -Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. F. Kujawińskiego w Górkach Dużych
- Szkoła Podstawowa im. J. Słowackiego w Babicach
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II Sochaczew
- Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Strzelcach
- Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Łukowie
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Bujakowie
- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZEPALKOWIE
- Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Liszkach
- Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. ks. Jana Twardowskiego w Radomiu
- Szkoła Podstawowa im Jarosława Dąbrowskiego w Zrębicach
- Szkoła Podstawowa w Mszadli
- Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach
- Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Warpunach z siedzibą w Zyndakach
- Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Damienicach
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Olszynie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej
- Szkoła Podstawowa w Pietrowicach Wielkich
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kowalowie
- Szkoła Podstawowa w Świętem, Święte
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim
- Szkoła Podstawowa w Trzcianie
- Szkoła Podstawowa w Gręzówce
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Studzienicach
- Liceum Ogólnokształcące im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Klimontowie
- Zespół Szkół w Rzepinie
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Sobolewie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jędrzejowie
- Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w ZSP w Bestwinie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyłęku
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Balicach, Balice
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Surażu
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Skotnikach
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Brzanie
- Szkoła Podstawowa w Skawinkach
- Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu
- Zespół Szkolno Przedszkolny w Łączanach
- Niepubliczne Chrześcijańskie Liceum Ogólnokształcące "Uczeń"
- Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie, Chojnów
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Solcu Kujawskim
- Szkoła Podstawowa nr 37 im. kpt.ż.w. Antoniego Ledóchowskiego w Szczecinie
- Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zagościńcu, Zagościniec
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka
- Zespół Szkół Samorządowych nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 Wodzisław Śląski
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Poznaniu
- Zespół Szkół Budowlanych im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jaśle
- Szkoła Podstawowa im. Św. Andrzeja Boboli w Kostarowcach
- Szkoła Podstawowa w Kościelcu
- Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wandy Chotomskiej w Łodzi
- Zespół Szkół im Mikołaja Kopernika w Czarnej
- Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie.
- Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina w Wilanowie
- Szkoła Podstawowa nr 187 im Adama Mickiewicza w Warszawie
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przyszowie
- Szkoła Podstawowa w Zarszynie
- Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Rudach
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. dra Bolesława Domańskiego w Zakrzewie
- Szkoła Podstawowa im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej
- Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Amelinie
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zębie
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Starych Skoszewach
- Szkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb" w Kobylanach
- Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
- Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Inowrocławiu
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie , Pionki
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 206
- Zespół Szkół Poligraficznych im. Marsz. Józefa Piłsudskiego, Warszawa
- SZKOŁA PODSTAWOWA W STAROCHĘCINACH
- Szkoła Podstawowa nr 3 im.K.K. Baczyńskiego w Raciborzu
- Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im.H.Ch. Andersena w Radomiu
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta, Jasło
- Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudzkiego, stawki 10-15, Warszawa
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu
- Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Suskiego w Nowym Targu
- Samorządowa Szkoła podstawowa w Otocznej
- Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zamościu ,
- Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza,
- Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza w Warszawie
- Szkoła Podstawowa im .Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 ROKU PRZY ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W JEŻOWIE
- Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu
- Szkoła Podstawowa w Świerszczowie 15
- Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Rzeszowie
- Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku
- Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Rzeszowie
- Technikum Lotnicze Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
- Szkoła Podstawowa w Rzepedzi
- SZKOŁA PODSAWOWA NR 59 IM. JANA MATEJKI W KATOWICACH
- Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego
- Zespół Szkolno-Przedszkolny im. S. Marusarza w Miłkowie
- I Liceum Ogólnokształcące im.Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku
- Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Mielcu
- Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu, 13/2019, Poznań
- Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
- II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne w Zielonej Górze
- Szkoła Podstawowa im. gen. Mariana Langiewicza w Goszczy
- Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego, Leżajsk
- Technikum Mundurowe w Toruniu
- Zespół Szkół Nr 1 w Nienadówka
- Szkoła Podstawowa w Otorowie
- Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Bydgoszczy
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Niedźwiedziu
- Zespół Szkół Drzewnych w Bydgoszczy
- Zespół Szkół w Zabawie
- Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego, Warszawa
- Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuňa
- Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Sieteszy
- Szkoła Podstawowa , Nowosielce
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie
- Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stobnie
- Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze
- Szkoła Podstawowa nr 61 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kraków
- Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach
- Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki, Przyszowice
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach
- I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku
- Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy
- Szkoła Podstawowa w Rzepedzi
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Sandomierzu
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Kłodzku
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stanisławiu Dolnym Dolany, miejscowość Stanisław Dolny
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Dargobądzu
- Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Skułach
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 227, Warszawa
- Zespół Szkół Zawodowych nr 3
- Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuczępach
- Szkoła Podstawowa nr 9 Kołobrzeg
- Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach
- Szkoła Podstawowa nr 46 im. Marii Dąbrowskiej w Poznaniu
- Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej w Łazach
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Książnicach
- Szkoła Podstawowa w Zielinie
- Szkoła podstawowa nr 18 w Kaliszu
- Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Stróżewie
- Zespół Szkół w Suchowoli
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole z Oddziałami Przedszkolnymi i Sportowymi
- Pierwsze Społeczne Liceum Ogólnokształcące
- Szkoła Podstawowa w Podchojnach
- Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta, Jasło
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze
- Zespół Szkół nr 8 we Włocławku
- Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku
- Szkoła Podstawowa nr 8 im. Karola Wojtyły w Sosnowcu
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mieroszynie
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Jędrzejowie
- Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Zespole Szkół Samorządowych w Klwowie
- Szkoła Podstawowa w Dukli
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajbrocie
- SZKOŁA PODSTAWOWA im. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W MANASTERZU
- Szkoła Podstawowa im. Szymona Szymonowicza w Czernięcinie
- Szkoła Podstawowa w Topoli Małej
- Szkoła Podstawowa w Biesalu
- Zespół Placówek Oświatowych im. Katarzyny Smreczyńskiej w Koninie
- Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara „Rudego”
- Szkoła Podstawowa nr 36 im. Johna Baildona w Gliwicach
- Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stężycy
- Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Wodeckiego w Piorunce
- Szkoła Podstawowa w Łukowej
- Szkoła Podstawowa w Białołęce
- Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lubieńcu , Lubieniec 40,87-860 Chodecz
- Zespół Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w Nieszkowicach Małych
- Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Rzeszowie
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku
- Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie
- Szkoła Podstawowa im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Woli Rafałowskiej
- Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących Olsztyn
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy
- Zespół Szkoły i Przedszkola w Ożarowie
- Szkoła Podstawowa im. Józefa Janika w Koszutach
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. STEFANA BATOREGO
- Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Pieniążkowicach ze Szkołą Podstawową Filialną w Dziale
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Sobolewie
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. S. Staszica, Swarzędz
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przytocku
- Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Powstańców Śląskich w Łaziskach Górnych
- Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czyżowie Szlacheckim
- Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Rajsku
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Sadku
- Szkoła Podstawowa im. ks. Ewalda Kasperczyka w Turzy Śląskiej
- Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17, Zielona Góra
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej w Płocku
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kątach
- Dolnośląski Zespół Szkół w Karpaczu
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM.ARKADEGO FIEDLERA W SZCZECINIE
- IX Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego Łódź
- Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu
- Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefiny i Emila Mików, Lipnica Wielka
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rączynie
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Coniewie
- Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu, Frampol
- Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej
- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wiekopolskich w Opokach
- IV PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KRÓLÓW POLSKICH W KRAKOWIE
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Nizinach
- Zespół Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krupem
- Szkoła Podstawowa im. K.Makuszyńskiego w Piszczacu
- Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Choceniu
- Szkoła Podstawowa im.ks. Jana Twardowskiego w Dołdze
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II, Rybnik
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach Górnych
- Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Skrzynnie
- Szkoła Podstawowa w Leokadiowie, Leokadiów 40
- Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Wielączy Kolonii
- Szkoła Podstawowa nr 8 im. Adama Mickiewicza w ZSP nr 8 w Żorach
- I Liceum Ogólnokształcące im. Floriana Ceynowy w Świeciu
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Miastku
- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sosnówce
- Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki w Mysłowicach
- Szkoła Podstawowa w Sułowie
- Szkoła Podstawowa w Biszczy
- ZSO - Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte , regon 90035
- Szkoła Podstawowa w Radoryżu Kościelnym, Radoryż Kościelny
- Szkoła Podstawowa w Starym Łomie, 768177157, Stary Łom
- Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Integracyjnymi im. Matki Teresy z Kalkuty w Tychach
- Szkoła Podstawowa im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej
- Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie
- Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Marii Curie-Skłodowskiej Maków Mazowiecki
- Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kotli
- Społeczna Szkoła Podstawowa im. Sebastiana Fabiana Klonowica w Lublinie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Muninie
- Szkoła Podstawowa im. ks. St. Zielińskiego w Stróży
- Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Wólce Wieprzeckiej
- Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 im. Artura Oppmana, Warszawa
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego, Lublin
- Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie
- Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Woli Kamockiej
- Szkoła Podstawowa nr 2, Chełmno
- Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie,
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Piaskach
- Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Izbicy
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Zastawiu, 47088
- Szkoła Podstawowa nr 4 im.Papieża Jana Pawła II w Płońsku
- Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu, Niedźwiedź 62
- Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Kowali; 12999
- Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Konopnickiej w Będzinie
- Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza, Lublin
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kraczewicach
- Szkoła Podstawowa im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Orłowie
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łysołajach
- Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skawinie
- Zespół Szkolno Przedszkolny w Niwnicy
- Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Radgoszczy
- Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Krzymowie
- Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie
- Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej, Wola Dereźniańska 93
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wyszecinie
- Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu Szkoła Podstawowa
- Zespół Szkół w Sitnie
- I Katolickie Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Puławach
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Rasławskiego w Borzechowie
- Szkoła Podstawowa w Porębie
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Rawiczu
- Zespół Szkół w Kańczudze,
- ZESPÓŁ SZKÓŁ W BYSTRZEJOWICACH PIERWSZYCH IM. HELENY BABISZ
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABIKOWIE, ŻABIKÓW
- Szkoła Podstawowa w Uhrze imienia Romualda Traugutta
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W SUŁKOWICACH-ŁĘGU, SUŁKOWICE
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Mirczu, Mircze
- Szkoła Podstawowa w Stasinie
- Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Brzeziu
- Zespół Szkół im. Eugeniusza Kujana w Wierzawicach
- Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze
- II Liceum Ogólnokształcące w Malborku
- Zespół Placówek Oświatowych w Dysie
- Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Radomiu
- Szkoła Podstawowa w Bezwoli
- Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Róży Zamoyskiej w Szczebrzeszynie
- Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Abramowie.
- Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Tereszpolu- Kukiełkach
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 15 im. Powstańców Śląskich, Piekary Śląskie
- Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze
- Szkoła Podstawowa im. ks. J. Twardowskiego w Mysłowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnymstoku
- Szkoła Podstawowa w Walinnie
- Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Rudzie Śląskiej
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŻOŁNIERZY 2 DYWIZJI PIECHOTY 1 ARMII WOJSKA POLSKIEGO W GÓRZE PUŁAWSKIEJ
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lipinach Górnych
- Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Armii Krajowej w Elblągu
- VI Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
- Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego w Lublinie
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach
- Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym w Kaliszkowicach Ołobockich
- Szkoła Podstawowa nr 1 im.Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Warszawiakach,
- Akademickie Liceum Ogólnokształcące WSEI w Lublinie
- Szkoła Podstawowa im. Józefa Blizińskiego w Bóbrce
- Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy
- Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim
- Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
- Szkoła Podstawowa w Skokowie Nr RSPO 10376
- Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej
- Szkoła Podstawowa im.bł.ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim
- Szkoła Podstawowa w Przewalu z Filiami w Perespie i Kazimierówce, Przewale 3
- Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Chełmie
- Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Terespolu Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, Terespol
- Branżowa Szkoła I stopnia w Chełmie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
- Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żulinie
- Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzy
- Szkoła Podstawowa im.Papieża Jana Pawła II w Uchaniach
- Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Siennicy Różanej
- Szkoła Podstawowa im. Jana Kupczyka z oddziałami przedszkolnymi w Woli Zadybskiej
- Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Łokietka
- Szkoła Podstawowa w Bukowinie
- Zespół Szkół Zawodowych im. ppor. E. Gierczak w Górze Kalwarii
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Orzeszu-Jaśkowicach
- Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki, Płock
- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Motyczu
- Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Brzechwy w Rumi
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzkiem
- Szkoła Podstawowa w Żmudzi
- Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Pawłowie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego, Miastko
- Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Drzemlikowicach
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Miastku
- Szkoła Podstawowa w Myśliwcu
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Andrzeja Apostoła, Nieznamierowice 3
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Michaliny Chełmońskiej - Szczepankowskiej w Słupnie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
- Branżowa Szkoła Rzemieślnicza I stopnia oraz Rzemieślnicze Technikum Wielozawodowe im. Jana Kilińskiego w Lublinie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim
- Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Redzie w skład wchodzi Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie
- Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego w Słupsku
- Szkoła Podstawowa im. Polski Niepodległej w Zalesiu
- Szkoła Podstawowa im. Kopanickiej Drużyny Powstańców Wielkopolskich w Kopanicy
- Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu
- Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Kraków w Łosińcu
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Zwierniku
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Ulhówku
- Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzegu
- Szkoła Podstawowa w Rudniku
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Nr 2 w Białymstok
- Szkołą Podstawowa im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Snopkowie
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej we Wrzosowie, Wrzosowo
- Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Smęgorzowie
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Krupki w Lemanie
- Zespół Szkół im. Gen. Franciszka Kleeberga
- Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Wiązowie
- Szkoła Umiejętności- Branżowa Szkoła I stopnia, Lubartów
- Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Książęcej
- Szkoła Podstawowa w Szczepidle
- Zespół Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Andersa w Rzeszowie
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. dra Emila Kowalczyka w Lipnicy Wielkiej
- Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ks. Piotra Skargi w Jarosławiu
- Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka w Malborku
- Szkoła Podstawowa nr 13 w Chorzowie im. T.Kościuszki, Chorzów
- Zespół Szkół Technicznych im. Józefa Szymczaka w Człuchowie
- Szkoła Podstawowa w Czerniejowie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rokitkach
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gustawa Gizewiusza w Ostródzie
- Zespół Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego w Zabrzu
- IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Zabrzu
- Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Pantalowicach
- Zespół Placówek Oświatowych Nr 1, Międzyrzec Podlaski
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wandowie
- Szkoła Podstawowa im. ks. Zdzisława Peszkowskiego w Krążkowach
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Szafera w Mielcu
- Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Michalowie
- Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Nowa Ruda
- Technikum im. Augusta cieszkowskiego w Siennicy Różanej 56565
- Szkoła Podstawowa im. Józefa Niećko w Rudnie, RSPO 90074, Rudno
- ZESPÓŁ OŚWIATOWY W KĄKOLEWNICY, UL. SZKOLNA 4, 21-302 KĄKOLEWNICA
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Siedlikowie
- Szkoła Podstawowa im.I.Solarza w Gaci
- Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli
- Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki w Kępkach 72742
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Puławach
- Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce
- Szkoła Podstawowa w Stęszewie
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Białej Podlaskiej
- Zespół Szkół nr 12, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie
- Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu
- Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Goszycach
- Zespół Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej nr 2 w Andrychowie
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Fredropolu
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Kraśniku
- Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Radomiu
- Szkoła Podstawowa w Gromadzie
- Społeczna Szkoła Podstawowa w Białej Podlaskiej 4976
- Publiczna Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Lgocie Wielkiej
- Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie
- SZKOŁA PODSATWOWA NR 52 IM.M.A.DAWIDOWSKIEGO ,,ALKA''
- Społeczna Szkoła Podstawowa im. 24 Pułku Ułanów w Kraśniku
- Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Drwęczy
- Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie, Nałęczów
- Szkola Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Milocinie
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kątach
- Szkoła podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Kosinie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudzicach
- Zespół Szkół w Przegini - Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Przegini
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefanii Sempołowskiej w Tuszynie
- Szkoła Podstawowa nr1 w Biłgoraju im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego
- Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi
- Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Barwałdzie Dolnym
- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Parczewie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
- Szkoła Podstawowa im. St. Konarskiego w Raciążu
- Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Noblistów Polskich STO w Legionowie
- Zespół Szkolno - Przedszkolny numer 4
- Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Malborku
- Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Człekówce
- Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie
- Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego Łopuszka Wielka
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciekocinie
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Zawierzbiu
- Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Stryszawie
- Szkoła Podstawowa im Marii Dąbrowskiej w Rudnie
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W MONIAKACH
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mniszku; Mniszek 67 ; 23-275 Gościeradów
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Wąsoszu
- Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nawojowej Górze ul. Szkolna 1, 32-065 Krzeszowice
- Szkoła Podstawowa im.bł. Stanisława Starowieyskiego, Bratkówka
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. F. Kleeberga
- Szkoła Podstawowa w Biesalu
- Szkoła Podstawowa nr 1 im.Jana Pawła II w Stanisławiu Dolnym
- Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Rykach
- Publiczna Szkoła Podstawowa im.Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Wrociszew
- Szkoła Podstawowa w Pieszczu, Pieszcz 46
- XVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Krakowie
- Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im AK w Kościelcu
- IV Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królów Polskich w Krakowie
- Szkoła Podstawowa im. Jana i Marii Jędrzejowskich w Siedleczce
- Szkoła Podstawowa im.bl. Jana Pawła II
- Zespół Szkół i Placówek Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra, Wrocław
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie
- Szkoła Podstawowa im. Karola Namysłowskiego w Wierzbie Wierzba
- Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie
- Szkoła Podstawowa im. Marszałka Piłsudskiego w Nawojowej Górze
- Z.O. Szkoła Podstawowa im. ks. Lucjana Niedzielaka w Polskowoli 40714 , Polskowola
- Szkoła Podstawowa w Białołęce
- Szkołą Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Lipcach Reymontowskich
- Szkoła Podstawowa im. Pokoju w Żarkach Letnisku
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. H.Sienkiewicza w Skierniewicach
- Zespół Oświatowy w Jedlance
- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie
- Filialna Szkoła Podstawowa w Starym Żmigrodzie Szkoły Podstawowej w Nowym Żmigrodzie
- Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Małochwieju Dużym
- Szkoła Podstawowa nr 93, Kraków
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Dobieszu
- Szkoła Podstawowa w Nowej Jedlance
- Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. ks. prof. Józefa Tischnera, Kraków
- Publiczna szkoła podstawowa im. Janusza Korczaka w Kowali
- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudce; 33-122 Wierzchosławice
- Szkoła Podstawowa w Chotyńcu
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siennej
- Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Januszówce
- Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Czarncy
- Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Białce
- Zespół Edukacyjny nr 8 w Zielonej Górze (Szkoła Podstawowa nr 28 im. Lubuskich Rodzin Katyńskich w Zielonej Górze)
- Zespół Placówek Oświatowych w Prząsławiu
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Bilczy
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Janusza Korczaka w Zabrzu
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach
- Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach, 63-300 Pleszew
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach
- Szkoła Podstawowa w Dębinie
- Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego " Hubala" w Jankowej
- Szkoła Podstawowa w Debrznie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta w Czarnej Białostockiej
- Szkoła Podstawowa nr 10 im. Orła Białego w Sosnowcu
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie, Ostrów 5 A 37- 207 Gać
- Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej
- Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Hermanowicach
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Kleczanowie
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chełmnie
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chełmnie
- Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej
- Szkoła Podstawowa nr 23 w Rzeszowie im. Jana Pawła II (w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5)
- Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. Jana Baczewskiego w Gryźlinach, Gryźliny
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach
- Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego nr 1 w Białymstoku
- Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Kraków w Łosińcu
- Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej w Jeleniej Górze
- Zespół Szkół w Subkowach, Szkoła Podstawowa im.Leonida Teligi
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich i AK w Hostynnem Kolonii
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14 im. Adama Mickiewicza w Zabrzu
- Zespół Szkolno- Przedszkolny w Nowym Korczynie
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Opolskich
- Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Sławacinku Starym
- Szkoła Podstawowa w Białuniu (Zespół Szkół Publicznych)
- Zespół Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie
- Szkoła Podstawowa w Ślipczu z siedzibą w Kozodawach. Kozodawy
- SP Nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim
- Zespół Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim
- Szkoła Podstawowa im. Hansa Christiana Andersena w Jawidzu
- Szkoła Podstawowa nr. 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego
- Szkoła Podstawowa w Sokołowie
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Klimkówce
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR2 IM 11LUBUSKIEJ DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJ
- Branżowa Szkoła I stopnia w Kłecku
- Szkoła Podstawowa w Korczowie
- Zespół Placówek Oświatowych w Dysie
- Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września 1939 r. w Majdanie Górnym
- Szkoła Podstawowa w Obszy
- SzkołaPodstawowa nr 3 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ustroniu
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Kodrębie
- Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Rzekuniu
- Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnobrzegu, im Stanisława Piętaka
- Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Przewodowie
- VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Żyrzynie
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Czerwionce - Leszczynach
- Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie
- I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Więckowicach
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostrołęce
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa MMSport
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pszczynie
- Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Szyszkach
- Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Osieku
- Szkoła Podstawowa nr 40 im. Jerzego Kukuczki Katowice
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie
- Szkoła Podstawowa im. Marii Kuncewiczowej w Rzeczycy
- Szkoła Podstawowa w Sitniku
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie,
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Pszowie
- Zespół Szkół Budowlanych im. T. Kościuszki w Brzozowie
- I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego Chełmie
- Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Łętowni ,
- Zespół Szkół nr 3 im. Marii Skłodowskiej - Curie
- Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie
- Szkoła Podstawowa w Dobieszynie
- Szkoła Podstawowa w Mokrem
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim
- Szkoła Podstawowa im. St. Konarskiego w Milejowie
- Szkoła Podstawowa w Krosnowicach
- Szkoła Podstawowa w Starym Brusie
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Śląskich w Prudniku
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W PRAWIEDNIKACH
- Szkoła Podstawowa im. 4 Brygady Pancernej Wojska Polskiego w Zawadówce
- Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio w Rumi
- Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Rumi
- Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Mikołajkach
- Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Hermanowicach
- Szkola podstawowa nr 6 Sochaczew
- Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Rzekuniu
- LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA KOSTKI STAROWIEYSKIEGO W ŁASZCZOWIE
- Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Samoklęskach
- Szkoła Podstawowa w Smólsku
- Zespół Szkół w Kornelówce Szkoła Podstawowa w Cześnikach
- Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dratowie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka Sucharskiego w Świąkach
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie
- Szkoła Podstawowa im ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w Konarzycach
- Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej
- Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy z Oddziałami Sportowymi, Bydgoszcz
- Szkoła Podstawowa w Nowych Łubkach
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Zawoi Centrum
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiszniowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Jelonkach
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstania Styczniowego w Potoku Górnym
- Szkoła Podstawowa Bronowice
- Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów w Lublinie
- Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Pradłach
- II Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Bochni
- Szkoła Podstawowa im. Feliksa Kapackiego w Cendrowicach
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni
- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Puławach
- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Korniaktowie Północnym
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. o. Stanisława Papczyńskiego w Mariańskim Porzeczu
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Pacyfikacji 2 lutego 1944 w Borowie
- II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie
- Szkoła Podstawowa w Marszałkach
- Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie
- Zespół Szkół Nr 3 w Przytkowicach, Przytkowice
- Szkoła Podstawowa w Wyżnicy
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim
- Szkoła Podstawowa im. Wydarzeń Września w Czartowczyku
- Szkoła Podstawowa w Chłaniowie, 53279, Chłaniów
- Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej w Woli Gałęzowskiej
- Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu
- V Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy
- XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie
- Szkoła Podstawowa w Kroszewie;
- Szkoła Podstawowa im. Unitów Drelowskich w Drelowie, Drelów
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Przewodowo Poduchowne
- Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Goździe
- Szkoła Podstawowa w Lisiowólce
- Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pogwizdowie Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Pogwizdowie
- Szkoła Podstawowa w Grzymałkowie
- Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszerwie
- Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach
- Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu
- Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Kupiskach
- ZPO w Szczeglicach, Szczeglice
- Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej , Jarosławiec
- Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie
- Szkoła Podstawowa w Rakówce
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sosnowicach
- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Piotrowskiego w Wołuszewie
- Liceum Ogólnokształcące im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W STRZYŻEWICACH-RECHCIE, STRZYŻEWICE 13
- Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II, Tereszpol-Zaorenda
- I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim
- Szkoła Podstawowa w Uhrusku
- Szkoła Podstawowa nr 15 w Jaworznie im. Jana Brzechwy
- Szkoła Podstawowa nr 11, Tomaszów Mazowiecki
- Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Łysych
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowarczowie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach
- Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie
- Szkoła Podstawowa im. J. I. Kraszewskiego w Sławatyczach
- Szkoła Podstawowa w Krynce
- Szkoła Podstawowa w Garbatówce
- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. św. Jana Pawła II w Zarzeczu Łukowskim, RSPO 124053, Zarzecz Łukowski
- Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze
- Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskie4j w Starej Kamionce
- Szkoła Podstawowa nr19 w Rzeszowie
- Szkoła Podstawowa w Tworyczowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. KEN w Szyszkowie
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 38 z Oddziałami im Ireny Sendlerowej
- Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kobylanach
- Katolickie Szkoły Niepubliczne im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim
- Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej
- Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K. K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej
- Szkoła Podstawowa im. kpt. Władysława Wysockiego w Biesiekierzu, RSPO 41897
- Akademickie Liceum Ogólnokształcące Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
- Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Chotyłowie
- Akademickie Liceum Ogólnokształcące Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
- Technikum Mechaniczno-Elektryczne w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
- Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 2 w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
- Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku, Mielnik
- Szkoła Podstawowa nr 11 w Gliwicach
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Raciszynie ze Szkoła Filialną w Kolonii Lisowice Szkoła Podstawowa im . M. Konopnickiej w Raciszynie
- Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej
- Zespół Szkół w Krośnie
- Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku
- Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
- Szkoła Podstawowa im. Spadochroniarzy Wojska Polskiego w Babicach
- Liceum Ogólnokształcące im. S.Żeromskiego w Nałęczowie
- Technikum NR 1 im.Z.Chmielewskiego w Nałęczowie
- Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa, Wrocław
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Rachaniach
- Szkoła Podstawowa nr 11 im Hieronima Skurpskiego w Olsztynie
- Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Dąbiu
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Drzeżdżona w Redzie
- Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bągarcie
- Zespół Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika w Zatorze
- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witnicy
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sąspowie
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. B. Prusa w Hrubieszowie
- Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Tarnoszynie
- Szkoła Podstawowa im Orła Białego w Tarnoszynie
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dytmarowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowkiej Curie w Mysłowicach
- Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Kamieniu
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
- Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im Pamięci Majdanka w Lublinie
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sierakoścach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Wawelnie
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Potoku - Stanach
- Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Kobiernicach
- 156. Liceum Ogólnokształcące Integracyjne "Przy Łazienkach Królewskich"
- Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kajetanowie
- Zespół Szkól Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ireny Kosmowskiej w Korolówce-Osadzie (31461)
- I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera w Rabce-Zdroju, Rabka-Zdrój
- Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Piechoty "Wilków" w Stefankowicach, Stefankowice
- Szkoła Podstawowa w Tworyczowie
- Szkoła Podstawowa w Tworyczowie
- Prywatna Szkoła Podstawowa w Biłgoraju
- Publiczna Szkoła Podstawowa im.W.B. Głowackiego w Brzózie
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Z. Pisarskiego w Gdeszynie
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 W Siedlcach
- Zespół Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
- Szkoła Podstawowa im. dr. Henryka Jordana w Ksawerowie
- Szkoła Podstawowa im. mjr Józefa Ryłko w Czernej
- Szkoła Podstawowa w Gęsi
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W POŚCIENIU WSI
- Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Rodziny Donimirskich,
- Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Osieku Łużyckim
- Szkoła Podstawowa w Pniówku
- Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kobylinie
- Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mirosława Ferića w Ostrowie Wielkopolskim
- KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki, Kraków
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Prusa w Karczewie
- Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego w Warszawie
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Łukowie
- Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio w Zamościu
- Zespół Szkół w Wieliszewie Liceum Ogólnokształcące w Komornicy
- Szkoła Podstawowa w Skibniewie
- Szkołą Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Świerznie
- Zespół Szkół Specjalnych im. J. Korczaka w Gliwicach
- Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Baj w Horyszowie Polskim
- Szkoła Podstawowa w Malinówce
- Szkoła Podstawowa w Piecniku
- Szkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 w Gnieźnie
- Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Strachosławiu
- Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie
- Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące Parafii pw. Bożego Ciała w Jarosławiu
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza, Opole
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Krysińskiego w Rudnikach
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka , Sośnie
- Zespół Szkoły i Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Olszówce
- British International School , Gdańsk
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr. 26 w Opolu
- Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Łańcuchowie
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Białce
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka
- Szkoła Podstawowa w Lipsku
- Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II, Rybnik
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Świeciechowie
- Szkoła Podstawowa w Dobryniu Duzym
- Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grabowie Szlacheckim
- Technikum nr 3 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik" Zielona Góra
- Zespół Szkół w Dąbiu
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łupawie, Łupawa
- Technikum TEB Edukacja w Gdańsku
- Zespół Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim
- Technikum TEB Edukacja w Gdańsku
- Zespół Szkolno - Przedszkolny im. św. Jana Pawła I I w Zarzeczu Łukowskim, 124053, Zarzecz Łukowski
- Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Dębnicy
- Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Piotra Danysza w Oszczywilku
- Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Zofiówce
- Szkoła Podstawowa w Brojcach
- Szkoła P9dstawowa im. Jana Pawła II w Orłowie Drewnianym
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II- Papieża w Orłowie Drewnianym
- Szkoła Podstawowa w Rudzie-Hucie im. por. Zbigniewa Twardego p.s. "Trzask"
- Szkoła Podstawowa im Olimpijczyków Polskich w Krzymowie
- Branżowa Szkoła I stopnia w Kobylinie
- Szkoła Podstawowa im Małgorzaty Sulek w Drużynach, Drużyny 54
- Szkoła Podstawowa nr 8 im. R. i Z. Pietrasów Czerwionka-Leszczyny
- Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Blichowie
- Szkoła Podstawowa w Sobolach
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kobiernicach
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Potoczku
- III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Chorzowie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Gliwicach, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 10 im. Juliusza Słowackiego
- Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Adamowie
- Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Sicienku
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Strupinie Dużym
- Szkoła Podstawowa w Gródkach
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Wildze
- Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w Kłoczewie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciepielowie
- Szkoła Podstawowa im. J. wybickiego w Janówku Pierwszym
- Szkoła Podstawowa w Makowiskach
- I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w krasnymstawie
- Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku
- Szkola Podstawowa w Sosnowie,
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trzeboszowicach, Trzeboszowice 89
- Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Wodzisławiu
- Szkoła Podstawowa w Bochotnicy
- Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Krzywdzie
- Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Ściegiennego w Oleśnikach
- Szkoła Podstawowa w Gibach, Giby
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY - SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY - SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 4 W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
- Liceum Ogólnokształcące im Jana Zamoyskiego w Turobinie, Turobin
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem, Husynne
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Turobinie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Radawczyku
- Szkoła Podstawowa nr 6 im.Ryszarda Peryta w Zielonej Górze
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ostrowie Lubelskim, Ostrów Lubelski
- Liceum Ogólnokształcace im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli
- Zespół Szkół im. Jana Pawła w Zdzieszowicach
- Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej, Lublin
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. 9 Pułku Piechoty Legionów AK w Białopolu
- Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach, Tarzymiechy Pierwsze
- Zespół Szkół w Izdebniku
- XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu
- Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łomazach
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim
- Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie
- Szkoła Podstawowa w Konradowie
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rozogach
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Sulechowie
- Zespół Szkół w Pisarzowicach
- Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Poręba Średnia
- Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego IV Liceum Ogólnokształcące, Puławy
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie
- Szkoła Podstawowa w Macoszynie Dużym
- Zespół Szkół w Kornelówce Szkoła Podstawowa w Kolonii Sitno
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Laskowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozach
- Szkoła Podstawowa w Polubiczach
- Szkoła Podstawowa nr 63 z oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
- Szkoła Podstawowa w Korzeniewie, Korzeniewo
Poniżej znajduje się łącze do formularza, gdzie można zgłosić udział szkoły w kampanii.
Prosimy o podawanie oficjalnego adresu e-mail, pod którym będziemy weryfikować zgłoszenia.
Jeśli Wasza szkoła nie organizuje "Tygodnia ulgi" możecie wystosować własny apel do Dyrekcji szkoły.
Wzór petycji można pobrać z naszej strony.
Dziękujemy za Wasze zgłoszenia:
- jeśli organizujecie "Tydzień" pobierzcie, wydrukujcie i powieście w szkole plakat https://bit.ly/3vIt3vi
- nie potrzebujecie naszej zgody na organizację "Tygodnia"
- Waszej zgody potrzebujemy, aby umieścić szkołę na liście na niniejszej stronie
- wszystkie szkoły, które zgłoszą się przez formularz otrzymają pocztą certyfikat udziału oraz wydrukowany plakat
Współorganizatorzy: Młodzieżowa Rada Krakowa oraz Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ
Link do transmisji wideo na Facebooku.
Link do transmisji wideo na YouTube.
Z serwera Uniwersytetu można pobrać nagranie dźwiękowe konferencji.
9.45 - Otwarcie Konferencji [plik 1]
10.00-10.30 - Prof. Małgorzata Kossowska
Konsekwencje pandemii COVID-19 dla zdrowia psychicznego i edukacji dzieci i młodzieży [plik 2]
10.30-11.00 - dr Diana Kusik, Weronika Karcz, Katarzyna Pragacz.
Jak nie drzwiami to przez okno. Dobrostan i poczucie sensu w czasach pandemii.
11.00-.11.30 - dr Agnieszka Fusińska - Korpik
Profilaktyka depresji [plik 3]
11.30 - 12.00 - DYSKUSJA - sesja pytań i odpowiedzi
W spotkaniu udział wezmą:
- prof. dr hab. Małgorzata Kossowska - Instytut Psychologii Uniwersytet Jagielloński
- dr Diana Kusik, Weronika Karcz, Katarzyna Pragacz - Instytut Psychologii Uniwersytet Jagielloński
- dr Agnieszka Fusińska - Korpik Szpital Kliniczny im. Dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Link dotransmisji wideo na Facebooku.
Link dotransmisji wideo na YouTube.
Kampanię relacjonowały najważniejsze polskie media oraz media lokalne
Doniesienia w mediach ogólnopolskich:
Doniesienia w mediach lokalnych:
- Polskie Radio Kraków
- "Gazeta Krakowska"
- Nasze Miasto – Jasło
- Nasze Miasto – Bełchatów
- Wiadomości Pułtusk
- Moja Ostrołęka
- "Gazeta Wyborcza. Kraków" (28.04.2021)
- "Gazeta Wyborcza. Kraków" (20.05.2021)
- Wirtualny Garwolin
- Krosno Sanockie
- Radio Lublin
- Q4.pl
- "Gazeta Wyborcza. Płock"
- "Echo dnia"
- Telewizja Malbork
- TVP Warszawa
- InfoPrzasnysz
- Telewizja Pszczyna
- Polskie Radio RDC
- Raciborz.com.pl
- Swidnica24.pl
- "Gazeta Wyborcza. Rzeszów"
- Polskie Radio Katowice
- Linia Otwocka
- "Ekspres Ilustrowany"